Статті на цікаві теми

Ніацинамід. Дія. Користь для шкіри.

Ніацинамід, кому підходить і як правильно ввести в б'юті рутину. Читай статтю про ніацинамід в косметичних засобах.


ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З НІАЦИНАМІДОМ

Що таке ніацинамід?
Також відомий як вітамін В3 і нікотинамід, він є водорозчинним вітаміном який працює з природними речовинами шкіри, що дає чудові результати в короткі терміни. Ніацинамід знижує вплив навколишнього середовища завдяки здатності покращувати захист, а також відіграє певну роль у допомозі шкірі відновлювати ознаки вже минулих пошкоджень. Цей геніальний вітамін добре переноситься всіма типами шкіри, навіть чутливою або схильною до розацеа.

За своїми властивостями на шкірі цей інгредієнт заслуговує на звання суперзірки. Дослідження довели його протизапальні здібності та показали ефективність у боротьбі з акне й розацеа. Та це далеко не все, що він може.
Ніацинамід – це «універсальний солдат», який підсилить будь-який догляд для шкіри. Він бореться з пігментацією, сухістю, зморшками, чутливістю, регулює вироблення себуму, поліпшує захисний бар’єр шкіри, підтримує її зволоженою та захищає від впливу ультрафіолету. Також інгредієнт довів свою ефективність для заспокоєння шкіри з атопічним дерматитом. Більше про властивості читай нижче.


ЯК ПРАВИЛЬНО ВВЕСТИ НІАЦИНАМІД У Б’ЮТІ-РУТИНУ?

Ніацинамід можна використовувати в будь-який час дня і, як правило, ніацинамід легко поєднується з іншими засобами. Зазвичай засоби, які не потребують змивання є більш ефективними. Цей інгредієнт також «дружить» з іншими, тож його сміливо можна поєднувати з усіма формами вітаміну С, ретинолом і бакучіолом, а також із різними кислотами для кращого ефекту. Посилити його властивості можна в поєднанні з гіалуроновою кислотою, адже вона поліпшує засвоєння продукту. Якщо ви додаєте до свого догляду ніацинамід у складі сироватки, її варто наносити після вмивання й тоніку, але перед зволоженням кремом. У більшості людей ніацинамід не викликає подразнення шкіри в концентрації 5% і менше й не вимагає поступового звикання, як, наприклад, ретинол. Саме тому дерматологи можуть радити ніацинамід як альтернативу ретинолу для людей із чутливою шкірою. Утім, у рідкісних випадках він може викликати легке печіння, почервоніння та свербіж. Тож перед першим використанням краще нанести засіб на невелику ділянку шкіри та протестувати власні відчуття.


НАСКІЛЬКИ ШВИДКО СТАЄ ПОМІТНИМ РЕЗУЛЬТАТ ВІД НІАЦИНАМІДУ?

Хоча ефект після деяких продуктів, що містять ніацинамід, помітний вже за два тижні, на більшість результатів доведеться чекати чотири і більше тижнів. Пам’ятайте, що плями утворюються не за два дні, тому не варто очікувати їхнього швидкого зникнення за пару днів. Якщо ви помітили швидкий результат, то, швидше за все, це пов’язано з додатковим інгредієнтом у складі, призначеним для тимчасового швидкого ефекту, що іноді дуже потрібно.



ЯК ПРАЦЮЄ НА РІЗНИХ ТИПАХ ШКІРИ?


  • Проблемна шкіра, шкіра з акне: зменшує кількість запалень, здатний за кілька тижнів вирівняти тон шкіри та значно зменшити акне. Він також відмінно прибирає і червоні сліди, що залишаються на шкірі після акне, і сліди вугрових висипань.
  • Жирна шкіра: вітамін регулює вироблення шкірного сала, поступово його нормалізує і матує шкіру природним способом.
  • Зневоднена, суха шкіра: знижує втрату вологи, збільшує кількість церамідів в роговому шарі шкіри, тобто підвищує показники зволоженості і зміцнює захисний бар'єр.
  • Пігментація: здатний за кілька тижнів вирівняти тон шкіри, значно зменьшує пігментацію.
  • Вікова шкіра: бореться з віковими змінами, стимулюючи синтез колагену, кератину, філаггріна, збільшується кількість церамідів в шкірі, тобто відновлюється порушена бар’єрна функція і зменшується втрата вологи.
  • Атопічний дерматит: полегшує перебіг захворювання, та сприяє поліпшенню захисної функції шкіри і знижує запалення.
  • Розацеа: зменшує прояви.

НАШІ ЗАСОБИ З НІАЦИНАМІДОМ

2022-08-21 16:32