Статті на цікаві теми

Закриті комедони.


В цій статті розглянемо тему комедонів. Які засоби допоможуть в боротьбі з цією проблемою?



Комедони— це забиті пори.
Вони можуть бути закритими (чорні точки) і відкритими (прищі без стрижня). Закритий комедон найчастіше має такий же склад, що і відкритий (гирла проток сальних залоз, наповнені відмерлими клітинами шкіри та шкірним салом), але відрізняється тим, що поверхня закрита шаром шкіри. Саме тому буває дуже складно позбутися такого недоліку. При запущених випадках комедони запалюються всередині, й болять.



ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ КОМЕДОНИ?

Для боротьби з комедонами важливо розуміти причини їх появи:

  • Спадковість. Широкі пори, підвищена секреція сальних залоз, щільна шкіра та інші спадкові особливості можуть призводити до утворення комедонів..
  • Тривале перебування на спеці або під сонцем, через що підвищується вироблення підшкірного жиру.
  • Стресові обставини. У відповідь на стресові ситуації в організмі виробляється більше кортизолу, а він в свою чергу викликає гіперплазію сальних залоз.
  • Неправильний догляд за шкірою. Нехтування щоденною гігієною, і некоректно підібрані косметичні засоби можуть призводити до інтенсивної секреції сальних залоз, інфекцій шкіри, і як наслідок до появи закритих комедонів на обличчі, спині і тілі.
  • Гормональні порушення. Зміна балансу гормонів у підлітків супроводжується також рясним утворенням акне, в тому числі і появою закритих комедонів.
  • Невідповідний раціон харчування, який переважно складається з жирів та вуглеводів у надмірній кількості (перестаємо їсти в надмірних кількостях солодке та булочки).
  • Захворювання травної системи. Якщо вас турбують болі, важкість у правому підребер'ї, нудота, здуття живота, хронічні запори або проноси, то почніть очищення шкіри з візиту до гастроентеролога. Лікар призначить необхідне обстеження, і, в разі необхідності, медикаментозну терапію.
  • Шкідливі звички. Одна з основних функцій шкіри — видільна, і всі, хто вступає в організм отрути, такі як нікотин і алкоголь, не проходять безслідно для вашого обличчя. Врахуйте, що куріння викликає звуження капілярів в шкірі, що порушує надходження до неї поживних речовин.

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ З ЗАКРИТИМИ КОМЕДОНАМИ


Для початку, переглядаємо список вище, і виключаємо ті чинники, які можуть викликати появу комедонів (шкідливі звички, хвороби). Не давимо самостійно в жодному разі! Таким чином можна занести інфекцію, а також залишити шрами.

Отже, ми вже розібрались, що проблеми з себорегуляцією можуть призвести до запалень на обличчі. Першочергово, потрібна регулярність в догляді за шкірою. Правильно підібрана косметика для щоденного догляду — базис при лікуванні закритих комедонів на обличчі. Нижче ми представляємо засоби з нашого асортименту, які можна використовувати в догляді за шкірою з такими проблемами.

  1. Двохетапне очищення ввечері. Варто включити в вечірній догляд гідрофільну олійку, а після піну/гель. Вона глибоко очищує пори від бруду і залишків косметики. При регулярному застосуванні гідрофільної олійки, звужуються пори і зменшується кількість висипань. Після олійки потрібно вмитись з використанням піни чи гелю, для того, щоб змити залишки олійки та бруду.
  2. Ензимний пілінг 2−3 рази в тиждень. Ензими не травмують шкіру, а ніжно її відлущують, навідміну від жорстких скрабів, які при постійному використанні дадуть зворотній ефект. При скрабуванні, можна пошкодити епідерміс, що призведе до ще більшого ущільнення шкіри. Пілінг дасть змогу іншим засобам, як ось гідрофільній олійці очистити комедони. В наявності в нас є два види ензимний пілінгів, обидва чудово підійдуть для рішення цієї проблеми.
  3. Пілінг з фруктовою кислотою (АНА) 2 рази в тиждень. Основна дія кислот — відлущування і оновлення клітин шкіри, допомагають шкірі оновлюватися в нормальному режимі. АНА-кислоти водорозчинні і не здатні проникнути глибоко в шкіру, але відмінно працюють на її поверхні і стимулюють оновлення. Звужують пори, освітлюють пігментні плями, контролюють вироблення себума.
  4. Засоби з ніацинамідом (сироватка, маска). Ніацинамід регулює вироблення шкірного сала, поступово його нормалізує і матує шкіру природним способом. Зменшує кількість запалень, здатний за кілька тижнів вирівняти тон шкіри та значно зменшити кількість комедонів. Він також відмінно прибирає і червоні сліди, що залишаються на шкірі після акне, і сліди вугрових висипань.
  5. Набір для проблемної шкіри. Комплексно вирішує проблеми шкіри, прибирає висипи, допомагає позбутись акне/постакне. Результат можна побачити на фото.




2022-08-21 22:03